na rowerze

Najbliższe wycieczki
Ostatnie komentarze

Relacje » Szago XI, 9 kwietnia 2016

Ślad trasy TT - ślad dodał Mxer

Do Osieka tym razem powiodły mnie drogi marszów na orientację. Po udanych nocnych Manewrach SKPT przyszła kolej na dzienną edycje. Ominąłem Tułacza (niestety) więc trafiło na imprezę UKS Włóczykij czyli imprezę należącą do Pucharu Borów Tucholskich InO „Szago”.
Na bazę trafiłem bardziej niż o czasie. Podpisałem się, pobrałem mapę, batonika… i w drogę. Szło szybko. PK1 na rozgrzewkę, trochę z dwójką i kilkoma innymi punktami powalczyłem. Nazwa imprezy Szago ma wiele wspólnego z „optymalną” trasą. Dość często trzeba było poruszać się na azymut, skakać przez rzeczki wdrapywać się do dołów i wygrzebywać z górek. Całość oprawy PK i stowarzyszonych które zresztą były ustawiane bardzo tendencyjnie dopełniały przepiękne okoliczności przyrody. Zapach, pogoda, obraz…. jeziorka. Coś co na długo pozostaje w pamięci.

Budowniczemu należą się podziękowania za dość kombinowaną i cwaną trasę TT. Za te zagajniki młodników, witki pnączy na buzi, PK na wysokości kostki należą się brawa. Zabawa naprawdę super. Bardzo, bardzo dziękuję za ten dzień resetu od reala.

Wyniku pucki co nie znam, choć będzie bliżej końca niż początku (czyli jak zawsze) to uważam start za bardzo udany.


Dodane 9 kwietnia 2016, 21:21 przez Mxer

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Mxer


2016-04-09   Szago XI (ZAWODY)
2016-04-09   Szago XI (Mxer)

Super Mario, 10 kwietnia 2016, 20:44
Och, ach, cóż za wynik. I jeszcze zdjęcia piękne, przypominające mi, że kiedyś co wakacje pracowałem na obozach angieleskiego w tych borach, w Ocyplu. Najeżdziłem się rowerem tam co niemiara. A w niedalekich Łubach kupiłem samochód. Gratki.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy:
Wycieczki:
Tematy/posty: /
Relacje/zdjęcia: /

Godzina: 13:37:45

W tej chwili online

  • + Gość (29)