na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Zimowe Ostatki, 13 marca 2010No i udało się, mimo iż dzisiejsza data bardziej sugeruje już wiosnę, nasza czwórka, tj. Aga, Wojtek, Flash i ja, odnalazła zimę niemal w pełnej jej krasie. Leśne trakty po których przemieszczaliśmy się w drodze do Wejherowa (startowaliśmy ze Wzgórza św. Maksymiliana) uraczyły nas całkiem przyzwoitą ilością zmrożonego puchu. Jazda taką trasą to czysta przyjemność, do tego piękne słońce oraz bajeczna sceneria ośnieżonych drzew - jednym słowem udana wycieczka styczniowa ;) Można tylko do temperatury się przyczepić ;)
Do Wejherowa dojechaliśmy na czas, jednak tu, gdzie wycieczka na dobrą sprawę miała się rozpocząć, z przyczyn losowych, (a raczej tych należących do Wojtka, który tego dnia miał wyraźną ochotę na lody ;)) musiała zakończyć się taktycznym odwrotem w stronę Gdyni. Nic straconego, koło południa temperatura była już dodatnia i jazda w terenie z pewnością nie byłaby tak sielankowa jak z rana. A j. Dobre nie ucieknie :)
Skoro już dotarliśmy do Gdyni, skorzystaliśmy z oferty Baru Słonecznego, następnie uderzyliśmy na Kolosy i wciąż "głodni" wrażeń tak nietuzinkowego dnia skoczyliśmy do knajpy meksykańskiej. A to wszystko w lanserskich uniformach kolarskich :)
Dziękuję uczestnikom za towarzystwo i entuzjazm, Wojtkowi za wskazanie wygodnej trasy Gdynia - Wejherowo, Adze za kcale a Tomkowi za to, że nie wycinał tak jak zawsze ;) Do następnego!Dodane 13 marca 2010, 13:03 przez Wika

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Flash

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Wojtek

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Wika

Fotorelacja uczestnika agataxc


Wojtek, 13 marca 2010, 20:13
Gdzieniegdzie całkiem nieźle się ta zima jeszcze trzyma...
Patriarcha, 14 marca 2010, 10:34
Teraz już wiem co znaczą skróty DK 7 , DK 6 . Nie rozumiem jednak znaczenia "dk 20 a 228". Obie liczby są z poza zakresu
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3405
Tematy/posty: 5263 / 33310
Relacje/zdjęcia: 3179 / 199711

Godzina: 03:28:21

W tej chwili online

  • + Gość (9)