na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Skandia MTB Maraton, 5 października 2008


« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Mirek


Marta, 5 października 2008, 20:15
Mirek podziwiam. Byłam na Skandii jako widz i jako taka zrobiłam sobie trasę rajdu, łatwe to to nie było. Traska świetnie pomyślana, miała wszystko co może zadowolić miłośników... błotko ostre podjazdy, zjazdy (zaliczyłam całkiem porządną glebę). Może jak się odważę to za rok wystartuję na etapie mini. No i super klimat co widać na twoich fotkach.
Marta, 5 października 2008, 20:31
A dodam jeszcze, że mój podziw wzbudziła zawodnicza z Poznania, która minęła mnie na trasie. Pani około lat 50 zdecydowała się na Grand Fondo. Jechała dzielnie w towarzystwie męża. Chyba niewiele było kobiet na tym dystansie... Zresztą jak mijałam uczestników Wyrypy nagle jakaś pani krzyknęła "O wreszcie jakaś kobieta! Brawo" po czym rozległy się oklaski hehe no cóż... na bezrybiu i "turyści" są atrakcją ;-)
Mirek, 5 października 2008, 20:52
Dzięki Marta :)
A wiesz, że startowała również Joanna Jabłczyńska (aktorka), i to na dystansie Medio!
Marta, 5 października 2008, 21:05
Kto by się spodziewał :-) ale słyszałam że była. Ja bym tej trasy szybko nie zrobiła :-) chociaż może dlatego, że niewiele zjadłam wcześniej i myślałam że już nie zrobię całej traski i jeszcze musiałam głodna mijać bufet ;-) Podobało mi się też to, że ludzie jechali żeby zrobić trasę a nie rywalizowali za wszelką cenę.
woytek49, 5 października 2008, 21:15
O nie Marta tak gładko nie było .Trochę widziałem .Rywalizacja "przodowników " była ostra. Na błocie ,na zakrętach ,z górki i pod .Nie było Boże Zmiłuj .
Marta, 5 października 2008, 21:21
To na pewno Wojtek, ja jak wiesz zwiedzałam tyły :-)
Cleo, 6 października 2008, 11:34
Jako uczestniczka wspomnianej WYRYPY i biorąca udział w w/w wydarzeniu stanę w obronie turystów tym razem pieszych ! Wypraszam sobie tą ''atrakcję na bezrybiu''. Każdy spędza czas jak mu wygodnie a zwłaszcza jeśli na świeżym powietrzu :) Poza tym szlaki WYRYPY przebiegają tędy od bezmała 33 lat i to Wyścig Skandia był gościem na Zółtym Szlaku TPK. Więc kto tu dla kogo atrakcją??? Byliśmy na tyle uprzejmi aby rowerzystom z drogi schodzić i psami nie szczuć .
Pozdrawiam wszystkich uczestników imprez tejże niedzieli :)
Marta, 6 października 2008, 12:04
Ups Cleo źle mnie zrozumiałaś. Mówiąc "turysta" miałam na myśli siebie tak nazwali mnie i Wojtka członkowie ekipy organizującej rajd. Turysta znaczy tu osoba objeżdżająca trasę ale nie biorąca udziału w wyścigu. To co mnie spotkało ze strony uczestników Wyrypy było bardzo sympatyczne, chciałam tylko pokazać jakie emocje wywoływała kobieta na trasie widocznie na dużej pętli była to rzadkość :-)
Przyznaję sformowałam to dość niezręcznie nie pomyślałam że piesi za turystów też się uważają. Przepraszam :-)
Cleo, 6 października 2008, 18:31
FAktem jest że byłaś akurat jedyną przez nas (tę wyrypaną grupę) napotkaną niewiastą , a zwłaszcza po tym jakże uroczym podjeżdzie na żółtym szlaku. Naprawdę brawo bo niektórzy fachowcy odpadali po drodze.
Z mojej strony bez urazy ;)
t.o.p.o.l., 7 października 2008, 12:52
Mirek jak poszło?
Mirek, 7 października 2008, 19:35
no wreszcie ktoś zapytał !.... ;)
poszło całkiem dobrze. Miejsce dwieściektóreśtam, ale parę dziesiątek zawodników za mną.
I wiedz...nie była to jazda turystyczna, na zaliczenie trasy. Chwilami brakowało prądu,
gleba na zjeździe po której grzbiet zesztywniał, trochę zmarudziłem na pierwszym bufecie. Ale drugi w locie.tylko kubek z piciem. Trasa super. To taki "żółty" x 3 .
Aha....z wrażenia chyba i emocji żadnych "bąbelków" na trasie nie widziałem ;)))
woytek49, 8 października 2008, 17:50
No ja myślę "nie widziałem" hi,hi... A nie słyszałem to gdzie ? Ryło zdarłem ,jak mnie na 2 kólku mijałeś .Tempo mieliście że aż miło .....Mirek ja Tobie też Gratuluję ! Nie miejsca ,ale samozaparcia .To na którym miejscu się kończy,może ważne ,ale w jakim stylu osiągnięte Ważniejsze !
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 04:43:24

W tej chwili online

  • + Gość (14)