na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Rowerowe zaślubiny z morzem w Pucku, 10 lutego 2007Wstęp

Na miejsce spotkania pojechałem jak zwykle na kołach. Wyjechałem juz o 7, aby załapać się na wschód słońca nad zatoką... na Zaspie wyglądało to mało ciekawe - pełno chmur. W Sopocie było już obiecująco, słońce jakby sie przebijało, jednak to wciąż nie było to... jednak z Koliby i Klifu w Orowie nie byo widaqć nic - Kononowicz, nawet Sopotu nie było... widać.
Spokojnie więc dojechałem na Chylonię o 8:15, a o 8:20 zaczęli siepojawiać rowerzyści.... co tu ukrywać z jednej strony 4 osoby... i to wszystko, w sumie było nas 5 (chwile poczekaliśmy, ale nikt sie nie zjawił).


Korzenne i jabuszka

Bez większych problemów dojechaliśmy do Mrzezina prawie zgodnie z planem, tylko 2 razy się zawracaliśmy, ale co tam, pogoda była bajecznie piekna.. tylko śniegu zero - kicha (na Hel więc i tak byśmy nie pojechali).
W Mrzezinie wskoczyliśmy na wagę. Mi z rowerem i ekwipunkiem waga wskazała 100 kg, zaś cała ekipa miała niecałe 500... ale kto by sie przejmował wagą wskazującą z dokładnością do... 20 kg - Agniecha? Ciekawe dlaczego ;)

Przed Rzucewem kilka drzew powalonych, w samym Rzucewie olaliśmy zamek, bo ile mozna miec fotek na jego tle? Zjechaliśmy do zamarźnietego lekko brzegu - mała sesja, którą sobie wydłużyłem, a potem miałem problemy z dogonieniem reszty, bo manetka lekko się wygieła i nie mogłem wrzucić największego blatu - sic!

Niebiesim slakiem dojechaliśmy do Pucka. Dobra widoczność. Trach! Janusz złapał gumę, wbił mu się jakiś kolec - szybka wymiana dętki... Agniecha z Wojtkiem już zamawiają jabuszka w cieście. Po jakimś czasie dołanczamy do nich w kanjpie, jednak, gdy Kasia, Agniecha, Wojtek i Janusz raczą się konsumpcją, ja udaje się na zaślubiny z morzem (fotki) - wróciłem do nich zanim zdąrzyloi wypic swoje grzańce... a może były to juz drugie, lub trzecie? ;)


Finito

Wracamy zgodnie z planem przez Celbowo - zabytkowe zabudowania nie budzą uznania, dopiero zabytkowe dystrybutory oleju napędowego... Dalej przez Sławutno, ale nieco wcześniej zalicza OTB. Obok Kąpina, dojeżdżamy do Wejherowa, gdzie wjedżamy na plan awaryjny, czyli szlak rowerowy. Po drodze kilka razy koło Agnieszki domaga się dopompowania, ale jakoś dojeżdżamy do Gdyni Chyloni skąd wyruszyliśmy. Wojtek do SKM, Agnieszka i Janusz przed siebie, a ja z Kasią w strone Gdańska. W domu wylądowałem o 18.


Dodane 10 lutego 2007, 22:15 przez Flash

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Flash


Mxer, 11 lutego 2007, 0:34
:)
Janusz, 11 lutego 2007, 4:02
Relacja i foty tradycyjnie jak to u Flash-a, piękne i inteligentnie napisane ( tekst ) i dobrane/opracowane ( foty ).
Jedno zdanie w relacji szczególnie przypadło mi do gustu :D.
Synek jak zobaczył fotki n/t ścieżki rowerowej w Pucku i powagi MW kulał się ze śmiechu !:)
Pozdrawiam
Flash, 11 lutego 2007, 7:18
Januszu, a można wiedzieć, które zdanie? :)
Janusz, 11 lutego 2007, 7:42
:) już niedługo
Agniecha, 11 lutego 2007, 21:37
No ładna wrzuta z tą wagą ;> hehe:) kropki na kurtce też nieźle się prezentują;d ale i tak korzeń był najsmaczniejszy, no i te 'jabłuszka':) a foty? cóż - jak zwykle: rewelacja!
wwp, 11 lutego 2007, 23:24
no a pomysł flashowy by ustawić kompanię reprezentacyjną MarWoj przed defilującym w basenie puckiego porciku kajakiem wręcz cudny :) gratulacje !!!!
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 14:53:06

W tej chwili online

  • + Gość (31)