na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Propozycja sylwestrowa TIR-u, 31 grudnia 2007Relację przygotowała Iwonka.

Nowy Rok postanowiliśmy przywitać trochę nietypowo - w środku lasu przy ognisku :)

Na miejscu zbiórki przy pętli tramwajowej w Oliwie o godz. 20 zjawiło się 16 osób (i trzy psy ;)). Powędrowaliśmy w stronę Doliny Radości. W lesie oczywiście przydały się latarki aby dotrzeć na miejsce: polana, pośrodku palenisko, a przy nim kilka położonych pni.

Ze znalezieniem chrustu nie było problemu i wkrótce zapłonęło ognisko. Było wszystko co potrzeba w ten sylwestrowy wieczór: wesołe pogaduszki, śpiewy, pełne śmiechu zabawy wokół ogniska (oj, postronne osoby miałyby niezły ubaw, patrząc na nas ;)). Na różnorodność trunków nie można było narzekać; było ich prawie tyle, ilu uczestników :) Nie zabrakło tradycyjnych pieczonych kiełbasek i innych specjałów. O północy wystrzeliły w niebo korki szampanów, rozbłysły zimne ognie, a wiatr poniósł po lesie słowa noworocznych życzeń.

I czas było ruszać dalej. Wędrowaliśmy leśnymi ścieżkami, gubiąc czasem trochę drogę ;) Tybot czuwał jednak nad kierunkiem naszej marszruty i ok. godz. 2.30 dotarliśmy do domu Marioli i Wojtka, którzy gościnnie użyczyli nam lokum na ciąg dalszy sylwestrowej imprezy.

Zabawa trwała niemal do białego rana (najwytrwalsi wyszli faktycznie o świcie ;)). Ach cóż to była za impreza! Pyszne jedzonko, tańce na parkiecie, a bliżej ranka rozległy się jeszcze dźwięki gitary...

Jeśli udany Sylwester jest faktycznie zapowiedzią sukcesu w Nowym Roku, to czeka nas świetlana przyszłość! :))) Bardzo dziękuję wszystkim za super zabawę, a Marioli I Wojtkowi
za tak miłe ugoszczenie nas!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Fotki Iwony i Tybot'a, dostępne w sekcja ftp

Relacja znajduje sie również na stronie TIR-u http://rowery.skc.com.pl/content/view/172/9/


Dodane 2 stycznia 2008, 12:38 przez Tybot

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Tybot

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika iwcia


iwcia, 1 stycznia 2008, 17:21
Oby w Nowym Roku szczęście Wam po piętach deptało! :)
Cleo, 1 stycznia 2008, 19:00
Nooo...jeśli cały rok miałbybyć taki świetny jak ''nasza'' noworoczna noc....to .....aż nie chcę zapeszać .Dziękuję wszystkim za sypatyczną zabawę i przechadzkę.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33241
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 03:28:24

W tej chwili online

  • + Gość (18)