na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Jar Raduni czyli szukanie skrzynek GEOCACHE / BYŁO, 26 listopada 2007Jak wygląda Jar Raduni pewnie wszyscy wiedzą więc nie ma sensu się tu rozpisywać nad jego walorami. Kto nie był niech jedzie wato zwiedzić, lecz trzeba zaznaczyć że to teren dla tych co lubią chodzić. To dzika kraina samochodem się nie wjedzie, rower też niespecjalnie się nada.
Tym razem inspiracją do zwiedzenia Jaru było ulokowanie w nim aż 6 skrzynek GEOCACHE.
Do pierwszej virtualnej „Elektrownia Wodna Rutki” trudno nie trafić.
Druga „Rozlewiska Raduni” to ciężka sprawa w charakterystyce skrzyneczki było podane że cechą wyróżniającą jest pochyłe drzewo ... tylko że w Jarze co drugie drzewo jest pochylone ;> Niestety nie wziąłem współrzędnych tego geocache i musiałem skapitulować :] ... Pierwszy raz, ale to musiało się kiedyś stać.
Do trzeciej skrzyneczki miałem namiary więc jej znalezienie nie stanowiło problemu. Tolerancja +6m. Mini skrzyneczka bardzo oryginalna ... z zakręconą zawartością : - ))
Czwarta “Między Borkowem a Borowem” to było wyzwanie. Dokładoność +25m, a w zasięgu kilkanaście pieńków. Rozryłem 3, w czwartym trafiłem na to czego szukałem. Nikt nie mówił że będzie łatwo, czasami trzeba się zabawić w geokreta aby trafić na to czego się szuka.
Znalezienie “W Babim Dole” dzięki dokładnemu opisowi nie stanowi żadnego problemu. Wpis do dziennika pokładowego i jazda do “Kamienne Kręgi Trątkownica T”. Skrzynka znajduje się w świetnym stanie i jest duża. Właściciel przygotował szablon do którego wpisują się odwiedzający, a sam szablon umieścił w nieprzemakalnej foliowej koszulce ... muszę przyznać rewelacyjny pomysł.

Z geocache świetna zabawa jest.Dodane 26 listopada 2007, 13:45 przez paff

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika paff


Mxer, 26 listopada 2007, 18:17
a jak taka skrzynka wyglada, czemu nie ma jej na zdjeciu ?
paff, 26 listopada 2007, 18:32
Na zdjęciach są 4 miejsca ze skrzynkami, w tym 2 skrzynki są na "wierzchu" a dwie zakopane. Z tych na "wierzchu", jedna to tradycyjna a jedna wirtualna :-)
Tybot, 26 listopada 2007, 22:17
Tak sobie myślę Paff-ciu że może nie powinieneś zamieszczać fotek skrzynek wirtualnych. Ktoś to może wykorzystać nie chodząc w teren. Poza tym świetna wycieczka. Szkoda że w ta niedziele musiałem siedzieć w Gdańsku. Za to w sobotę padło 6 skrzyneczek w Sopocie ;-)
paff, 26 listopada 2007, 22:23
żeby nie było za łatwo wyciąłem fotkę z wirtualnej skrzynki, a co niech ludziska ruszą tyłeczki w teren :))
Bas, 26 listopada 2007, 23:17
@paff:
> Właściciel przygotował szablon do którego wpisują się odwiedzający,
> a sam szablon umieścił w nieprzemakalnej foliowej koszulce ...
> muszę przyznać rewelacyjny pomysł.

Logbook, a najlepiej w foliowej koszulce, to standard dla geocache. Gotowe do wydruku wzory sa pod adresemhttp://www.opencaching.pl/wiki/index.php/Dziennik_pa...
Ze skrzynek Topika, ktore odwiedzilem wszystkie sa dopracowane, a miejsca ciekawe - godne polecenia. Oj, dobrze ze w okolicach 3m rosnie grono geocacherow.
Pozdrawiam serdecznie,
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 15:07:24

W tej chwili online

  • + Gość (35)