na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » [było]Bieszczadzka Majówka, 7 maja 2017Uff, po rozmaitych przygodach bieszczadzkich mogę napisać: Bieszczady s± niezwykłe...zwłaszcza z doskonałym towarzystwem.
Od poniedziałku do pi±tku byli¶my w Łupkowie, w Grzegorzówce - miejscu na końcu ¶wiata. JeĽdzili¶my na rowerach po Dolinie Osławy, przez Balnicę i słowacki rezerwat do Osadne, gdzie krypta czaszek i magiczny bar u Borysa. Byli¶my w Smolniku na małych degustacjach i na Przełęczy Łupkowskiej gdzie przesiedzieli¶my okrutn± burzę w Wilczej Budzie. Byli¶my też w Schronisku na Końcu ¦wiata.
W pi±tek jedziemy pętl± bieszczadzk± w¶ród cudnych widoków gór w chmurach, żeremi bobrowych i tam. Znajdujemy nocleg w agro w Ustrzykach Górnych. W Kremenarosie graj± Płazior oraz Aldaron i Jarecki. Potem impreza przenosi się do Bieszczadzkiej Legendy gdzie w Zapominajce gra Zosia, trochę ja i bębny i rapperzy. Do 3 rano...albo lepiej. Zapomnieli¶my trochę, że nie mieszkamy w Legendzie, działo się aż za dużo. Jak żyć gdy za chwilę zdobyć trzeba Tarnicę?
W sobotę na szlak, zaczynamy z Wołosate, zdobywamy Tarnicę, potem Szerokim Wierchem do Ustrzyk. I koncert Aldarona z Jareckim w Bieszczadzkiej Legendzie, na dokładkę Zosia z Jareckim. Zmęczeni idziemy spać i dzi¶ powrót z tej krainy magii, lasów bukowych, połonin i czosnku niedĽwiedziego. Wrócimy niedługo.

¦lady będ± niebawem, na razie tyle: Łupków- Dolina Osławy - Komańcza- Łupków - 55 km

Łupków- Balnica- Osadne (Słowacja)- Balnica- Łupków - około 56 km

Łupków - Schronisko na Końcu ¦wiata- Przełęcz Łupkowska - Łupków - około 8 km, ale rowerem w mega terenie i błocie, z burz± to jakby 50 normalnie.

Pieszo: Wołosate- Tarnica- Szeroki Wierch - Ustrzyki Grn - około 11 km
Dodane 7 maja 2017, 21:03 przez Super Mario

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Super Mario


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 07:31:48

W tej chwili online

  • + Go¶ć (17)