na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Wycieczka dla amatorów golonki i nie tylko ;), 4 stycznia 2014To był piękny dzień. :) Oby na każdej następnej wycieczce w tym Nowym Roku dopisywała nam tak cudnie słoneczna pogoda!

Odnaleźliśmy ''butelkową kapliczkę'' w Brudzewie. Wygląda ciekawie. I równie ciekawa jest historia jej powstania - wybudował ją były marynarz jako wotum za swoje uratowanie z katastrofy w 1975 r., kiedy to w duńskim porcie Hanstholm rozbił się statek gdyńskiego ''Dalmoru'' Brda. Zginęło wtedy 10 członków załogi.

A jednak zaryzykowaliśmy wizytę w Gospodzie Golonka. ;) Wystrój lokalu może faktycznie pozostawia co nieco do życzenia, ale obsługa jest sympatyczna, a golonka i inne zamówione potrawy naprawdę smaczne. Zaś w oczekiwaniu na obiad można poobserwować rybki w pokaźnym akwarium. :)

Wycieczkę oficjalnie zakończyliśmy w Redzie, a potem część ekipy pojechała jeszcze czarnym szlakiem do Wejherowa po pozostawiony tam środek lokomocji. ;)


Dodane 4 stycznia 2014, 19:29 przez iwcia

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika iwcia

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika gosikatka


ubot, 4 stycznia 2014, 19:57
Przeczytalem zapowiedzi pogody, na kilku portalach pogododowych, ale takiej aury nie spodziewalem sie, jako zywo... A do tego wysmienite towarzystwo i to na rowerach i to piesze i piekne okolicznosci przyrody, ach warto bylo ruszyc sie z domu. Dziekuje organizatorce za wspanialy pomysl, a wszystkim, za to byli... To byla piekna sobota. Do rychlego zobaczenia.
gosikatka, 4 stycznia 2014, 20:01
Dzięki za fajne kręcenie, wszystkiego było po trochu, nawet urozmaicona rzeźba pod koniec na
kawałku czarnego, do następnego, równie miłej reszty długiego weekendu wszystkim życzę
węgierka, 5 stycznia 2014, 13:48
I ja również dziękuję za wycieczkę. Fajnie się kręciło. Dopisała pogoda. Dopisały humory. Dopisało towarzystwo. I czegóż chcieć więcej? Tylko takich udanych wycieczek.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 07:09:50

W tej chwili online

  • + Gość (19)