na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Na imprezę do Kwidzyna, 21 września 2013


« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Sieńka


Sieńka, 22 września 2013, 15:35
No i wyszło na to,ze odprowadziliśmy Maćka do Tczewa:)

Po kawie na ryneczku mieliśmy się rozjechać w przeciwne strony w innych składach, ale na bulwarze "ubłagałam" towarzystwo, żeby jednak pojechało ze mną. W ramach ostatecznego szantażu miałam rzucić się do wisły, ale na szczęście Panowie, zdecydowali się zmienić decyzję ciut wcześniej.

Potem było już "z górki". Do miejscowości Mątowy Wielkie dojechaliśmy wałami, a następnie prawie do samego Kwidzyna prowadził na mało śmigany asfalt. W Piekle przeżyłam mały szok widząc kościół, obejrzeliśmy przystań w Biłaj Górze, gdzieś w tamtych okolicach obleciały nas chmary muszek, Kwidzyn w pewnym momencie zrobił jednak psikusa i zniknął z Topolopwego gpsa. Jednak okazało się, że nadal jest zaraz za nowym mostem w Korzeniewie.

Mały popas w lokalnej pizzerni i dopiero wówczas rozjechaliśmy się. Panowie zdążyli na wcześniejszy pociąg, ja byłam pierwszym gościem na urodzinowej imprezie.
Jeszcze raz dziękuję Wam za dopilnowanie abym nie pogubiła się po drodze, a Maćkowi, że tak ładnie posklejał dwie wycieczki.

Na koniec dodam tylko, że impreza udała się doskonale, a tort zrobił "piorunujące" wrażenie zarówno na solenizantce, jak i na gościach:)
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 06:03:23

W tej chwili online

  • + Gość (39)