na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Gdańsk Przywidz, 1 września 2007Rano musiałem pilnie dostać się nad jezioro Przywidzkie, gdzie trwa w najlepsze kawalerskie mojego kumpla. Jako że nie znam dobrze tych tras, spytałem się na GG Paffa, aby mi podpowiedział jak jechać. On zaproponował pomoc - umówiliśmy się nad jeziorkiem Otomińskim, a dalej miał mnie poprowadzić do Przywidza.

Od Otomina pojechaliśmy jakimiś Paffowymi drogami, aby w końcu dotrzeć na czarny szlak, którym dalej pędziliśmy. Minęliśmy Łapino i kawałek dalej w lasku zdarzył się unfall - urwana szprycha zablokowała łańcuch, który to ślicznie pociągnął przerzutkę, wyrywając z niej całą prowadzniczkę, a ją samą łamiąc na pół :(

Chciałem już wracać z buta do domu, ale Paff się nie poddawał i zaproponował skuć łańcuch na krótko, jak w Jubilacie 2 :) Trochę żeśmy się przy tym pobrudzili, ale dzięki Niemu dojechałem do domu na kółkach, przy okazji zahaczając o zaprzyjaźniony sklep rowerowy.

Dzięki Paff za chęć pomocy w poprowadzeniu mnie, jak i dzięki za pomoc przy reanimacji rowerka :) Wiszę browar.


Dodane 1 września 2007, 07:29 przez kacperek

Fotorelacja uczestnika kacperek


paff, 1 września 2007, 19:48
Dzisiaj obaliliśmy z Kacperkiem dwa mity. Kiedyś karmiono mnie rewelacjami że gdy łańcuch jest skuty na krótko lepiej nie jeździć na blacie ponieważ będzie spadał, ... nieprawda, nie spada.
Drugi mit to taki że jak się rozkuje łańcuch i wyciągnie pina to się go ponownie tym pinem nie skuje, ... nieprawda wyciągnęliśmy pina skróciliśmy łańcuch i kompletnie luźnego wcisnęliśmy dosyć prymitywnym sposobem w ogniwko. Łańcuch się nie zerwał i działał poprawnie.
Phantom, 1 września 2007, 20:47
Skąd ja to znam :)
jj active, 1 września 2007, 21:43
Ja też napiszę relację jak jeżdzę na siłownię:DDD ..i sztangi obfotografuję.
Mi też szprycha pękła i tak się zastanawiam czy być może nie zakładać "relacji pękniętej szprychy" ..hihi ..oczywiście zdjęcia też będą:DDD
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 12:40:19

W tej chwili online

  • + Gość (42)