na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Zielonym szlakiem per pedes na pierogi ;), 7 sierpnia 2011Trzeba przyznać, że zielony szlak ze Skarszew do Przywidza poprowadzony został z iście ułańską fantazją! :) Tak więc czekały na nas: pokrzywy powyżej głowy, grzęzawisko, chybotliwy mostek na rzece, łąki z roślinnością po pas, oznaczenia szlaku na terenie prywatnego gospodarstwa, leśne ścieżki, na których przydałaby się maczeta...

Pogoda, wbrew pesymistycznym prognozom, ulitowała się nad nami i popadało tylko trochę (cobyśmy jednak na próżno nie nosili ze sobą kurtek i peleryn przeciwdeszczowych ;)).

Pierogi w przywidzkiej Pierogarni po raz kolejny nie rozczarowały. Następnym razem muszę jeszcze spróbować, jak smakują te z bobem i z łososiem. ;)

Dzięki, chłopaki, za fajny dzień na szlaku! :)


Dodane 7 sierpnia 2011, 16:02 przez iwcia

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika iwcia

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Texx

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika padre


iwcia, 8 sierpnia 2011, 15:04
Dziś mam jeszcze bardzo konkretne "wspomnienie" po wycieczce: obiad ze znalezionych po drodze prawdziwków i koźlarzy! :) A podejrzanie wyglądający biały prawdziwek okazał się bardzo smacznym borowikiem usiatkowanym. :)
Texx, 9 sierpnia 2011, 11:18
Za to chłopaki mogą podziękować organizatorce za "pociągnięcie" ;) po szlaku do miejsca, gdzie serwują takie smaczne pierogi :) Muszę przyznać, że obietnica tego, co czekało na nas w Przywidzu była dodatkową motywacją w czasie przedzierania się np. przez nadrzeczne mokradła albo mokre krzaki. A sam szlak, poza kilkoma przeszkodami, można spokojnie wykorzystać także rowerowo :)
Mxer, 9 sierpnia 2011, 20:26
o tak, rower zawsze mozna wyprowadzic na spacer :)
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 05:28:02

W tej chwili online

  • + Gość (14)