na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » [narty] Kaszubska Wyrypa: Puszcza Darżlubska - wąwozy Gizdepki, 22 stycznia 2011Na początek pewnie to co wszystkich najbardziej interesuje - warunki są :). Przyzwoicie jest z pokrywą w lesie w południowej części Puszczy oraz w interiorze. Sypki lub lekko rozsmarowany śnieżek z podkładem rozmiękającej szreni lub lodu na spodzie. Na obrzeżach od strony Pucka w lesie słabo - przyprószone liście, ale przy ścianie lasu na polach i łąkach są zwiane warstwy gipsopodobne i tam można jechać. Przyprószone trawa i liście też jakoś niosą :), a to dzięki temu, że gleba nie jest zmarznięta. Pod koniec dnia śnieg zrobił się trochę klejący, bo temperatura wzeszła na plus, więc przydała się parafina do ślizgów.

Planu turystycznego nie dało się zrealizować w całości, gdyż na początku trasy trzeba było raczeju podążać za śniegiem niż trzymać się planu. W pewnym zakresie powtórzyliśmy trasę ostatniej wyrypy ("Z wizytą u Perkuna") wyglądając dodatkowo na Wąwozy Źródliskowe, gdzie spotkaliśmy prawdziwego dzikiego dzika. No bo jeszcze może być taki "udomowiony" jak te nasze trójmiejskie maskotki ;).

A wyrypa jak to wyrypa, zróżnicowanie i przygodowo. Było trochę ciekawych przeszkód do pokonania ("góry, kłody, jamy łatwiuchno przeszkoczyć mogą"). Trochę emocjonujących zjazdów. No i przybyła kolejna sympatyczka Kaszubskiej Wyrypy - Aneta :). Dzięki wszystkim za towarzystwo i udział.
Dodane 22 stycznia 2011, 09:07 przez dracono

Fotorelacja uczestnika dracono

Fotorelacja uczestnika Piotrek


Aneta, 22 stycznia 2011, 22:28
Dzięki za świetną narciarską sobotę :)
Super tereny, niesamowite zjazdy, podnoszące adrenalinkę, ten wiatr we włosach :) hehe do momentu upadku.
Lecz dzięki otrzymanym dobrym radą od Organizatora, za które bardzo dziękuję, wierzę, iż uda mi się oswoić, lepiej zintegrować z nartkami.
Piotrek ślicznie dziękuję za wysmarowanie mych nart.
Piotrek, 23 stycznia 2011, 11:04
Pomimo kolejnych uroków i czarów rzucanych przez Gizdepkę - super :-)
maxu, 24 stycznia 2011, 13:39
ori72 - calkiem ekonomicznie podchodzisz do sprawy "asfalcików". w weekend na rowerku a w poniedziałek schabowy pod napęd i jeden obrót korby i mięsko posolone ;p
maxu, 24 stycznia 2011, 13:42
sorki, nie tu miał poleciec koment ;p dupa ze mnie...
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 10:29:24

W tej chwili online

  • + Gość (19)