na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » RwM-owe spotkanie opłatkowe, 16 grudnia 2010Co prawda nasz Drogi Malkontent JJ uzna, że to kolejna z serii "śmieciorelacji" ;))) ale nie powstrzyma mnie to, przed napisaniem kilku słów.

Dziękuję za Waszą obecność na kolejnym już RwM-wym spotkaniu opłatkowym. Za to, że przynieśliście ze sobą uśmiech, radość i Wasze dobre serduszka. Niech te ostatnie dni adwentu pozwolą Wszystkim znaleźć chwilkę na spotkanie... z innymi i z sobą, żeby przygotować się do Spotkania z Maleńką Miłością :)

Tak sobie myślę, że kwintesencją tego adwentu będzie pewnie dla wielu z nas paczka, jaką przygotowaliśmy dla Rodziny, którą objęliśmy naszą opieką. I nie mam tu na myśli darów materialnych, ale to, że każdy z nas na swój sposób dorzucił do niej kawałek siebie. A wiem, że to jeszcze nie koniec... :) Bo dobro zawsze rodzi dobro - może to banalne, ale jednak w tym czasie można szczególnie poczuć, jak bardzo prawdziwe.

No i miło było po dłuższym czasie zobaczyć Wasze kochane mordki :)

PS specjalne podziękowania dla mslonika - będę ją nosić z dumą ;)


Dodane 16 grudnia 2010, 14:00 przez psuja

iwcia, 17 grudnia 2010, 7:03
Niestety nie udało mi się dotrzeć na spotkanie. :( Więc tą wirtualną drogą: na zbliżające się święta życzę Wam samych pięknych chwil w gronie najbliższych, a pod choinką wymarzonych turystycznych gadżetów, których jeszcze brakuje Wam do kompletu. :)
MirekTIR, 17 grudnia 2010, 9:22
Mnie też nie udało się dotrzeć z powodu obowiązków (już drugi raz), niemniej również życzę w imieniu swoim i całego TIR-u wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, w tym rychłego powitania wiosny, oczywiście na dwóch kółkach:)
Janek, 17 grudnia 2010, 9:38
Cieszę się, że RwM-owe spotkanie opłatkowe doszło do skutku. Wizualizacja Waszych kochanych mordeczek uświetniła przeżywanie mojego wirtualnego jestestwa. Dla pełni szczęścia poproszę jeszcze grzecznie o parę pięknych foteczek w relacji z Paszczy Lwa, bo tutaj mam tylko: ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ..., za to bez klamek.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 06:06:16

W tej chwili online

  • + Gość (13)