na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Zaduszki Jazzowe, 4 listopada 2010Część sakralna jak i koncert wciąż w niezmiennym, szczególnym klimacie, choć skromniej niż dotychczas. Zaduszki zawsze czymś mnie zaskakują, W zaszłym roku niesłychana wirtuozeria Jasia Rejnowicza a teraz ...Olbrzym I Kurdupel, których muzyki kompletnie nie rozumiem ale przyznaję, wrażenie robi ;-)

Dziękuję Berci, Marcie, Żdzisławowi i Stefanowi (przepraszam, że nie odnalazłem Cię w tłumie;-) za wspólne wspomnienie Tych, którzy już nam nie zagrają ....


Dodane 8 listopada 2010, 03:29 przez kajas

Marta, 5 listopada 2010, 8:11
Wspaniały wieczór. Jeszcze raz dziękuję Krzysiek, że przypomniałeś o tych wyjątkowych Zaduszkach i mogliśmy się cieszyć klasycznym, radosnym jazzem. Stefan, miło było znowu Cię zobaczyć :-)
Do zobaczenia za rok.
Stefan, 5 listopada 2010, 13:10
Marta dzięki za wspomnienie z wczorajszego dnia. Dzięki Twojemu wpisowi już nie muszę się martwić, że jestem Beneficjentem Rzeczywistym Zaduszek, lecz tylko ich słuchaczem. A wieczór muzyczny faktycznie był niezwykły. Wczorajszy mniej okazały niż zeszłoroczny, ale za to łatwiejszy i przyjemniejszy, bo bardziej estradowy.

W 2009 motywem przewodnim było Umiłowanie Śmierci, według zasady kochaj nieprzyjaciół swoich. Takie Umiłowanie Śmierci, wyzwoli nas od lęku gdy Ona do nas przyjdzie.

Wczoraj cieszyliśmy się pięknem twórczości Tych, którzy odeszli. Zaś żywi artyści wspaniale podzielili się z nami swoimi talentami i to nie tylko muzycznymi.


Ciekawe jakie wrażenia wczoraj zagościły w Duszy Muzycznej Kajasa, konesera takiej muzyki, wielokrotnie słuchającego i znającego występujących artystów ?
Janek, 13 lutego 2011, 15:56
Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie.
— Paulo Coelho
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 12:04:04

W tej chwili online

  • + Gość (14)