na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » dla zdrowia i urody, 9 lipca 2007A wiec kolejny wieczor rowerokowy.

Na miejscu spotkania stawil sie Kacper. Ze wzgledu ze nie mielismy sprecyzowanej do konca tras, obralismy troszke wariant przyrodniczy :)

Do zlotej karczmy jak w dniu wczorajszym...

potem male roszady.... kawalek lasem, potem ni z tad ni z owon lotnisko. Jakas boczna, poszly sluchy ze to droga na Tuchomek.... sumarycznie wyladowalismy na owczarni. Wiec byl to tylko objazd :)

Dalej do reala wzdloz obwodnicy, ciach na druga strone spacerowej i kolo stacji rafinerii w las.

Najpier w lewo.. a potem to ja sie juz pogubilem... efekt koncowy ? Borodziej. Hehe. Potem Pacholek... no dla mnie bomba. A to leciutkow w gore a to trosze w dol... niebieska scierzka rowerowa.. no cos wspanialego.

Po pacholku pod katerde oliwska, do delfina na soczek... i scierzkami juz do domu.

Dziekuje za udzial Kacprowi, za pokazanie nowych scierzek :)

Dystans 45km.

Mapka eksperymantalna... prosze o komentarze co o takiej mapce sadzicie. Oczywiscie jak to ostatnio u mnie standard podklad tracka z gps-u. Czekam na wasze opine o mapie.

Mapa w pelnym rozmiarze dostepna jest TUTAJ 2.2 MbDodane 9 lipca 2007, 14:50 przez Mxer

Fotorelacja uczestnika Mxer


paff, 10 lipca 2007, 13:03
Pierwszy raz widzę mapę z warstwicami to 10m!. Do miasta się nie nadaje ponieważ nie widac ulic, ale za to w terenie będzie rewelacyjna!

Mój prywatny pogląd.
Dla mnie pasuje. Po mieście nie jeżdze albo jeżdzę niewiele więc średnio mnie interesuje rozkład ulic, a jeżli będe chciał coś oglądnać zawsze można odszukać położenie w Google Earth zczytć współrzedne, a pożniej mieć świetną zabawę z nawigowaniem na punkt. Jeżeli znajdę wycieczkę która się już odbyła (chodzi oczywiście o miastową) a chciałbym nią podążyć to nic prostrzego jak załadować ślad wcisnąć przycisk i jechać.
Patrąc z innej strony, przecież zdecydowana wiekszość tras wyjeżdza za miasto. Bo ile razy można jeżdzić tymi samymi ścieżkami rowerowymi wśród spalinek i wesołego zgiełku miasta.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 09:13:50

W tej chwili online

  • + Gość (16)