na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » [było] ścieżka rowerowa Lublewo-Kolbudy, 12 sierpnia 2010


Trasa wycieczki:
Lublewo Kolbudy Bielkówko Lublewo

Wycieczka krótka, bo z kolegą i jego 6letnim synem, za to jakże owocna w obserwacje. Zdjęcia dziś wieczorem, zapraszam do oglądania tylko osoby o mocnych nerwach.


Dodane 12 sierpnia 2010, 08:19 przez Super Mario

Fotorelacja uczestnika Super Mario


Alice, 12 sierpnia 2010, 23:59
Chylonia-Puck-Rzucewo-Chylonia
Pogoda i humor dopisały!!!
Tym razem nasz organizator Ks. Karol-zorganizował wyprawę do Pucka-na molo, gdzie spożyliśmy śledziki w śmietanie-(nawet dobre).Było nas 7 osób-najmłodszy uczestnik miał 5 lat-oczywiście siedział w foteliku i dzielnie wiózł go tata.Następnie udaliśmy się do Zamku w Rzucewie, gdzie w miłym towarzystwie jedliśmy ciepły jabłecznik z zimnymi lodami.Wszyscy zgodnie stosowaliśmy się do zaleceń i poleceń(nawet dot. konsumpcji)naszego organizatora K.K.Pogoda i humor dopisały. Łącznie przejechaliśmy ok.52 km.-urozmaiconą drogą i jednocześnie podziwialiśmy piękno przyrody.Trzeba przyznać, że mamy wspaniałego organizatora i prezesa naszego KRS-wie kiedy przyspieszyć-dostosowuje prędkość do potrzeb i możliwości grupy-troszczy się o wszystkich! Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w naszych wyprawach, o których Ks. Karol będzie inf. na str.
Z uśmiechem Alicja
Super Mario, 13 sierpnia 2010, 21:40
Zdjęcia powyższe prezentują cudowny i bezmyślny sposób budowania. Najpierw zbudowano ścieżkę, kładąc drogą kostkę praktycznie na wale z piachu, potem zniszczył ją krótki, czwartkowy deszcz, a teraz robotnicy dopiero zaczynają budować kanały spustowe do wody, a i tak nic to nie da bo szosa jest wyżej i na ścieżkę wszystko spłynie. Po zimie będzie dopiero fajnie.

Życzę tym budowlańcom i planistom dużo szczęścia :)
WOJT, 17 sierpnia 2010, 22:21
Ścieżka teraz już jest odnowiona i jedzie się komfortowo. Korzystałem z niej wracając z Kościerzyny
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 16:27:55

W tej chwili online

  • + Gość (17)