na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Wzdłuż morza z Górek Zachodnich do Sopotu, 1 lipca 2010W upalne letnie popołudnie w 4 osobowym składzie ( Ja , Sławka , Gosia , Maciek ) ruszyliśmy z Targu Węglowego na ścieżkę rowerową , którą to dotarliśmy na Stogi. Następnie popedałowaliśmy asfaltem do Górek Zachodnich , gdzie wjechaliśmy na czerwony pieszy szlak Nadmorskich Fortyfikacji Gdańska. Od tego momentu przeważnie tylko piach , suchy piach i pchanie rowerów. Tylko Maciek w piachach czuł się jak ryba w wodzie.
Na plaży w Stogach krótki odpoczynek i dalej czerwonym szlakiem przez piach. Jak się później okazało szlak wyprowadził nas w maliny. Zamiast wyjechać w okolicach Wisłoujścia , wylądowaliśmy w Centrum Stogów. Nie pozostało nam nic innego tylko na prom Wisłoujściu popedałować ul. Sucharskiego. Cudem na niego zdążyliśmy , gdyż to był już ostatni. Promem w sielskiej atmosferze przeprawiliśmy się do Nowego Portu i przez Park Brzeźnieński ścieżką rowerową popedałowaliśmy do mola w Brzeźnie gdzie był odpoczynek a potem do Jelitkowa gdzie pożegnaliśmy Sławkę , a potem udaliśmy się do małej restauracyjki ( nazwy jej nie pamiętam ) . Podjeliśmy tu decyzję o zakończeniu wycieczki ze względu na późną porę. Po odpoczynku Gosię odprowadziliśmy do autobusu.
Ja z Maćkiem popedałowaliśmy przez Oliwę do Wrzeszcza , gdzie każdy rozjechał się w swoim kierunku. Na Chełmie byłem o 23 a licznik tego dnia pokazał 57 km
Podziękawania za fajne towarzystwo , wspaniałą atomosferę i dzielność płci pięknej świetnie radzącej sobie w piaszczystych odcinkach wycieczki.
Do zobaczenia na kolejnym wypadzie WOJT


Dodane 5 lipca 2010, 13:14 przez WOJT

Fotorelacja uczestnika WOJT


Gosia, 6 lipca 2010, 20:37
Dzięki za wycieczkę po pracy i super spędzony czas!
WOJT, 6 lipca 2010, 20:40
Ja równierz dziękuje za to że mogłem z wami spędzić to letnie popołudnie. Już zastanawiam się nad kolejnymi takimi wycieczkami po pracy. Jestem otwarty na wasze propozycje pozdrawiam
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 07:51:03

W tej chwili online

  • + Gość (17)