na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Żałobny przejazd w hołdzie ofiarom sobotniej tragedi, 14 kwietnia 2010Dzi¶ tym żałobnym przejazdem rowerowym oddali¶my hołd ofiarom tragedii w Smoleńsku. Wspomieli¶my też tych , którzy zgineli rok temu w pożarze domu socjalnego w Kamieniu Pomorskim , jak i tych którzy zgineli 15 lat temu w wyniku wybuchu gazu w wieżowcu przy Alei Wojska Polskiego w Gdańsku Wrzeszczu.
Z Dworoca Głównego w trzy osobowym składzie ruszyli¶my pod pomnik poległych Stoczniowców gdzie złożyli¶my hołd ofiarom tragedii mieszkaj±cym na Pomorzu.
Następnie udali¶my się przez Wrzeszcz do pomnika Jana Pawła II na Zaspie , gdzie poraz kolejny minut± ciszy uczcili¶my pamięć ofiar. Z Zaspy tras± nadmorsk± przejechalismy do Jelitkowa , a potem przez Żabiankę do Oliwy. W Oliwie ponownie wjechali¶my na ¶cieżkę wzdłuż głównego ci±gu komunikacyjnego pod dom Lecha Kaczyńskiego w Sopocie gdzie zapali¶my znicze i dwiema minutami ciszy poraz trzeci uczcili¶my pamięć ofiar. Przejazd zakończyli¶my pami±tkowym zdjęciem.
Pragne podziękować uczestnikom przejazdu za wspólne uczczenie pamięci ofiar kwietniowych tragedii. Oby więcej takich przejazdów nie musiało już być. Mam nadzieje że dalej ten rok będzie już bardziej spokojny
WOJT


Dodane 14 kwietnia 2010, 12:43 przez WOJT

Fotorelacja uczestnika WOJT


Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 03:46:19

W tej chwili online

  • + Go¶ć (23)