na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Po Kaszubach bez blatu..., 17 grudnia 2009


Trasa wycieczki:
Gdańsk Oliwa (mostek) - (Dwór Oliwski) - Owczarnia - Barniewice - Chwaszczyno - Tuchom - Warzenko - Warzeńska Huta - Leśno - Rybarnia - Stoszewo - Kamień - Okuniewo - Marchowo - Kielno - Warzno - Chwaszczyno - Nowy Świat - Owczarnia - Paszcza Lwa :)Z domu wyszedłem kilkanaście minut przed 11, aby o pełnej godzinie pojawić się na miejscu zbiórki... liczyłem się, że nikt poza mną się nie pojawi. Nie myliłem się, poczekałem 10 minut i pojechałem.

Według ICM miało padać od 10, a o 11 miała być już niezła śnieżyca. A tymczasempadałood12, a dopiero od 13 opady śniegu zaczęły ograniczać widoczność jednak nadal nie było to to, czego się spodziewałem. Odnośnie silnego wiatru i niskiej temperatury ICM się nie mylił :)

Ciepłe ubranko spisywało się znakomicie jedynie paluszkom u stóp było chłodno.

Rajd zakończyłem w Paszczy Lwa o 19:05 i spędziłem pół godziny przy kominku, zanim doszedłem do siebie i wysuszyłem wszystkie ubrania...

Dlaczego uważa że było chociaż trochę hardcorowo?
No cóż, nie tak często zdarza mi się, że powieki zamarzają sklejając się, górna z dolną, że o brodzie pokrytej lodem nie wspomnę. Jak wspomniałem najchłodniej było w stopy (i w zasadzie tylko tam było mi zazwyczaj chłodno), jednak od Osowej zaczęły marznąć mi dłonie na potęgę.. myślałem już tylko o kominku w PL :)


Dodane 19 grudnia 2009, 00:17 przez Flash

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Flash


Flash, 19 grudnia 2009, 9:25
Po rajdzie już tylko ten najmniejszy blacik nadawał się jako tako do używania, a w zasadzie to bardzo delikatne musiałem wracać do domu :P
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33241
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 17:07:40

W tej chwili online

  • + Gość (209)