na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » 4 urodzinki RwM, 15 września 2009Sto lat, sto lat nieeeeech żyje nam!

15. września 2009 naszemu RwM-owi stuknęły 4. latka i z tej okazji postanowiliśmy zorganizować małą imprezą (bo jak wiadomo, każda okazja do spotkania z Rodzinką jest dobra). A atmosfera tego spotkania była wyjątkowo rodzinna i ciepła :)

Ojciec Założyciel już od 19 czuwał w Paszczy Lwa, by było na czym smażyć kiełbaski. Minuta po minucie przybywało ochotników do wspólnego biesiadowania. Zaczęliśmy od wspólnego dmuchania 100. balonów (tak symbolicznie życząc sobie 100 lat z naszym portalem). A potem panowie chwycili za stoły i już po chwili uginały się one pod ciężarem przyniesionych potraw. A że było co jeść – niech poświadczą zdjęcia!

Czekając na ostatnich gości, gawędziliśmy sobie i patrzyliśmy jak z czekoladowych chrupek, wsypanych przez bouliego do fontanny robi się najprawdziwsza w świecie słodka i pyszna czekoladka.

W końcu zgromadziliśmy się przy wspólnym stole, by odśpiewać gromkie 100 lat i wspólnie zdmuchnąć urodzinową świeczkę, myśląc w tym czasie wspólne marzenie ;) Mamy nadzieję, że się spełni! Przemowa Mxerka była krótka. Powiedział nam „coś” i „coś jeszcze” (ze wzruszenia nie mógł wycisnąć z siebie więcej), a zaraz potem do rąk zgromadzonych na sali gości wpadł pierwszy numer miesięcznika RwM. Ucztowanie i rozmowy toczyły się prawie do północy.

Dziękuję wszystkim za przybycie (to dzięki Wam Rwm jest taki jaki jest - bardzo kolorowy) i za pyszności, które ze sobą przynieśliście. Mxerkowi – za to, że dzięki niemu wszystko się zaczęło. I już dziś zapraszam na kolejną imprezę – już za rok hucznie będziemy świętować 5 latek!
Dodane 15 września 2009, 23:36 przez psuja

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika paff

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Łukasz

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Piter


Mxer, 16 września 2009, 1:06
pierwszy :)
wwp, 16 września 2009, 3:09
wielkie serdeczne dzięki ! Wam wszystkim za niezapomnianą atmosferę i nastrój spotkania w tonacji czekoladowo-szalonej zdecydowanie irracjonalnej :) i jednocześnie tak bardzo przemyślanej ! brak słów by opisać i niech zdjęcia oddadzą w częsci to co się działo czyli na zdrowie ! i do następnego razu ! daj Boże za rok !
ubot, 16 września 2009, 5:37
Piknie! A tak na marginesie, to nie tyko swieto nas, ale przede wszystkim, swieto "ojca dyrektora". Mxer-Dziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieki. Szkoda ze tak pozno, dla mnie, zdecydowanie za pozno...
Awari, 16 września 2009, 7:50
aaaaa, a ja poszłąm spać o 1.15...kurcze no:)))
dzięki za świetną imprezę:)))
Alicja, 16 września 2009, 8:03
ah,eh...no żal ,iż się nie było na takiej imprezie:) Balony i fontanna super:)
no saint, 16 września 2009, 8:26
Ogromne podziękowania dla organizatorów tej wspaniałej uroczystości , Towarzystwo jak zawsze ......................................:):):) ciacho i kawa pychota :):) Miło gdy widzi się taka zacną grupę bardziej lub mniej szalonych rowerzystów . Ps Szkoda ,że nie brałem ciacha na drogę gdyż w drodze powrotnej napotkałem na spore stada dzików i tak sobie stały w oczekiwaniu na jakiś poczęstunek :):) Ale jakoś się dogadaliśmy :):):) Dziękuję !!!
Aśka, 16 września 2009, 8:32
O słodki wieczorze!! Wielkie dzięki za czekoladową fantazję, palce lizać ... a wszystkim RWM-wiczom życzę, żeby nam się chciało, tak jak chce się do tej pory :)))
Sabka, 16 września 2009, 8:58
Dzięki ludzie, że jesteście i oby jak napisał wwp dane nam było świetować co roku. Dziś jestem na diecie :)
iwcia, 16 września 2009, 9:31
Dzięki wszystkim za przemiły wieczór. Fajnie było się z Wami spotkać w tak licznym gronie. :) Wyrazy uznania dla organizatorów za przygotowanie świetnej imprezy!
Agniecha, 16 września 2009, 9:57
Ja również dołączam się do podziękowań dla Was wszystkich! Rwm wywróciło życie każdego z nas do góry nogami i to jest piękne - dzięki ! ! ! Myślę, że impreza Sylwestrowa będzie równie udana! Zagrzewajcie nóżki do tańczenia:)
kajas, 16 września 2009, 10:39
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
Dla całej, RwM-owej społeczności ...
...a szczególnie dla animatorów naszego portalu z Ojcem Założycielem na czele :)

Dzięki za tę parę lat spędzonych z Wami (a ile jeszcze przed nami !!!)

Dzięki za wspaniały, ciepły wieczór :)
Mxer, 16 września 2009, 11:25
Dołączam sie do zyczen rowerowych wraz z Seniorem :)

Jasnuszu/Stefanie brakowało nam Ciebie :)
jj active, 16 września 2009, 11:54
Ja swoją pierwszą wycieczkę założyłem na RWM-ie równo 3 lata i 3 miesiące temu. Jedynym jej uczestnikiem był wówczas Łukasz. W sumie wtedy mało kto wiedział że takie cóś jak RWM istnieje. Mijają 3 lata i proszę jak to wszystko się rozwinęło ..nawet miesięcznik już wydają:DDD

Pozdro dla wszytkich uczestników ..ja niestety z powodu ważnych spraw rodzinnych nie mogłem w tej tak arcy ważnej uroczystości uczestniczyć. Ale na 5 rocznicę postaram się stawić w komplecie ..czyli ja + mój plecak;)

Ta czekoladowa fontanna wyglądała wyjątkowo kusząco:DDD
Kalinosia, 16 września 2009, 12:11
My także dziękujemy za super wieczór, co prawda dużo nas ominęło:( ale atmosfera jak zawsze super!

Gratuluję jeszcze raz Mxerowi, za to że bezustannie troszczy się o rozwój portalu, oto że wspiera użytkowników. Kiedy trzeba nakrzyczy kiedy trzeba doradzi. Oby tak dalej!

Kalinosia, Mario i GroszekPS a gdzie ten obiecany dział reklam? proszę o kontakt cukierni( w życiu nie jadłam tak dobrej tortowej różyczki:P) AWARI czekam na przepis makaronowej sałatki :P
Jacq, 16 września 2009, 12:23
Serdeczne życzenia składam Wam i sobie !!! :)
Niestety przybyć nie mogłem, wyjechać musiałem lecz cały czas pamiętałem !
Tuszę, że było wyśmienicie, jakowoż i smakowicie całkiem, mniam... :)
bouli, 16 września 2009, 14:01
W opisie tej wspaniałej imprezy, z fantastycznymi ludźmi w odlotowej atmosferze (pożywienie dla TWA) jest mały błąd, ponieważ ojciec założyciel nie był od 19 tylko znacznie później :P jednak nie to jest ważne a fakt, że na przestrzeni kilkudziesięciu metrów kwadratowych w dniu wczorajszym było nagromadzenie tylu tak fantastycznych osób :) Dziękuje za imprezę, chodź nie wszystkim przez Maria jeszcze teraz siedzę pisząc te słowa nie do końca trzeźwo :) Mam nadzieję, że czekoladowazabawa.pl (strona czynna od przyszłego tygodnia) spodobała się współbiesiadniką, polecam się serdecznie na wszelkiego typu imprezy :) Cholera a chciałem zrobić wpis bez prywaty :) Pozdrawiam Bouli.
TWA, 16 września 2009, 18:58
Kto jak kto ale TWA w takich chwilach czuje się jak ryba w wodzie. Nawiązując do tego co napisał Bouli; oj, tak pożywiłem się ( a pfe jak to brzmi nieelegancko). W takim razie powiem, że rozkoszowałem się iście rodzinną atmosferą jaka skondensowała się we wczorajszy wieczór na tych parunastu metrach kwadratowych w Paszczy Lwa. A i pożywienie było zacne.
yas, 16 września 2009, 19:07
niestety nie mogłam się pojawić...ale z całego serca sto lat, dwieście lat mojemu ulubionemu forum !
piotr, 16 września 2009, 19:14
Witam Urodziny byly fantastyczne mila atmosfera w ciekawym miejscu i pyszna czekolada ,pomysl wysmienity Pozdrawiam Piotr
Marzena, 16 września 2009, 20:19
szkoda, że mnie nie było :( ta fontanna czekoladowa... Saba - pewnie leżałabym obok Ciebie z powodu niestrawności ;). Z okazji 4 urodzin, życzę wszystkim wielu kolejnych ciekawych rowerowych wypadów - tych dalszych i bliższych oraz połamania szprych ;)
Satan, 16 września 2009, 21:06
Gratulacje za te 4 lata, oby jeszcze wiele takich imprez przed RwM'em :-)

adampiotrowski, 16 września 2009, 22:55
A żeby za rok było nas jeszcze więcej!!
Janusz, 17 września 2009, 4:54
Mxerku my niewinni :(
Stefan, 17 września 2009, 4:54
Mxerku my niewinni :(
MA, 17 września 2009, 4:56
.... taaaa niewinni , a kto zaraz poleciał naskarżyć do UFO-a ?
Awari, 17 września 2009, 8:27
Kalinosia,
przepis wklepię dziś w gg.
Aneta, 17 września 2009, 19:09
Pięknie dziękuję, że jesteście, niesamowici Cykliści :-) oraz za świetną organizację urodzinowej imprezki.
Przede wszystkim za wypady, do których chętnie podczepiam się, aby poznać okoliczne zakątki :-)

Michale wieeeeeeeelkie dzięki :-)
woytek49, 18 września 2009, 12:04
Jak dobrze ,że Jesteście !!!
100 Lat RWM-owi !!!

Dzięki Wam Wszystkim .Całej ROdzince Według Mnie !!!!!!!!
Awari, 24 września 2009, 23:01
zapytałam dziś Stefana, Juzefa...itp, itd...dlaczego się nie pojawił na tejże imprezie. Odpowiedź jaka padła po dłuższym zastanowienia sprawiła, że najpierw zatkało mnie, a potem parsknęłam śmiechem radosnym.
Mianowicie rzekł, że ....kleszcz go ugryzł i dlatego nie mieliśmy okazji cieszyć się jego towarzystwem:)))
zgroza człowieka ogrania skoro takie wredne kleszcze są:))))

ehhh szkoda,że go nie było.
Juzef, 25 września 2009, 9:54
Kleszcz to właściwie chciał iść , bo miał nadzieję , że krew będzie czekoladowo słodsza , ale co ja będę dogadzał pasożytowi ?!
Agnieszka, 25 września 2009, 23:32
hahahahahaha, Juzef- racja. Grunt to dyscyplina i nie wolno pasożytów przyzwyczajać do luksusów:))) Mnie nie było z uwagi na niekończące się obowiązki...ale jestem pod przeogromnie nieokiełznanie wielkim :))) wrażeniem gazetki!:) Dla mnie bomba! Gratuluję pomysłodawcom, autorom i sponsorom:D :))
Juzef, 28 września 2009, 11:56
Agnieszko , jesteśmy zachwyceni , jak zawsze , gdy uda nam się zwrócić na nas Twoją uwagę i rozbawić serdecznie . Dziękujemy zatem pięknie za daną przez Ciebie wykładnię logiczną . Pozwoli ona prawidłowo zinterpretować prawa i obowiązki StronGERa wobec szanownego pasożyta Kleszcza :D
Pozdrawiamy Conin
Agnieszka, 29 września 2009, 10:58
ech...Juzef..chyba nie upilnowałeś kleszcza i teraz Cię kąsa...a w kwestii wykładni logicznej odsyłam do podstawowych podręczników z tej dziedziny. Wybacz, że swoim komentarzem wzburzyłam ci krew...choć pewnie kleszcz docenia dotlenioną pożywkę..
Juzef, 29 września 2009, 11:06
:))))))
Agnieszka, 29 września 2009, 17:04
:)
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 02:47:46

W tej chwili online

  • + Gość (13)