na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » Sunrise..., 17 lipca 2009

Wejherowo - Jastrzębia Góra - ślad dodał Mxer

I po wszystkim...

Tuż przed północą, przed dworcem w Wejherowie pojawił się tłum ludzi ubranych w dziwne kolorowe, lateksowe stroje z kaskami na głowie. Wszyscy migotali czerwonymi i białymi lampeczkami. Po 20 min przywitaniach i uściskach, osobnicy ustawili sie w rządku i się policzyli.

A imię jego 40 i 4... tylu nas było.

Ruszyliśmy ... prowadzeni przez Mita i Zdzicha. Najpierw rundka honorowa przez centrum Wejherowa, okrzyki mijanych imprezowiczów „Nienormalni...!” Następnie przejazd przez tunel i za chwilę jesteśmy w lesie. W Lesie dołączył jakżeby inaczej Stefan i jego 9 osobowości. Czyli jest nas 45 ;-) Jechaliśmy spokojnym tempem, wiedzieni rewelacyjnym szlakiem WTC w asyście pilnujących bezpieczeństwa rwm komando :-). Za Puszczą Darżlubską pola, i ciepły wiatr. Pogoda nas rozpieszczała :-) . Docieramy do Rozewia jako, że organizatorka była trochę bezplanowa zatrzymaliśmy się pod latarnią aby debatować co dalej. Wreszcie jeden z dzielniejszych zawiódł nas na piękną skarpę skąd mogliśmy obserwować wschód słońca. Kilkoro śmiałków pod czujnym i opiekuńczym okiem Adama poszło sie wykąpać. Po wschodzie ruszyliśmy w kierunku Władysławowa, tam część pojechała na pkp a my pojechaliśmy dalej na kłach. Za Władysławowem byliśmy świadkami kraksy samochodu. Na szczęście czoło peletonu szybko zareagowało, udzieliło pierwszej pomocy. Poczekaliśmy na przyjazd 3 karetek ,policji, 2 wozów strażackich i pojechaliśmy. Przed Puckiem odłączyli się Topol, Adaś i Wickerman a reszta ruszyła na boskie jabłka w cieście. Można je zdobyć będąc jedynie 6 rano na rynku w Pucku, ale warto! Stamtąd na kłach do domu. Jedni w kierunku Gdyni inni Wejherowa. Mniejszość w tym ja wsiadła w skm w Cisowej większość ruszyła dalej. Rajd skończyłam we własnym łóżku o godz. 11.

Dziękuje Wam wszystkim za uczestnictwo i dobry humor, szczególnie kolegom którzy poprowadzili tą procesję. Mitowi za świetne przewodnictwo i Zdzichowi za pomoc. Marcinowi, Łukaszowi, Sebastianowi, Pawłowi i Obcemu za czuwanie nad spójnością i bezpieczeństwem (a mogło być różnie) Jesteście super! No i Adamowi, który jak nikt inny opiekował się tyłami. Satanowi za to, że nauczył mnie jak w warunkach polowych czyści się oko :-) bezcenne... Sabie i Obcemu, że z takim zaangażowaniem zajęli się paprochami w moim oku i za okularki. I wszystkim kolegom, którzy na różnych etapach tej imprezy przejmowali prowadzenie.Dodane 20 lipca 2009, 08:20 przez Marta

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Flash

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika paff

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Łukasz

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika adampiotrowski

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika marek_r

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Wickerman

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Super Mario


Wickerman, 18 lipca 2009, 9:19
Rajd R.E.W.E.L.A.C.J.A !! :))
Dziękuję Organizatorce i wszystkim uczestnikom za wspólne kręcenie :)
Piter, 18 lipca 2009, 9:46
Pierwszy raz miałem okazje uczestniczyć w Rajdzie Nocnym, i jestem pod wrażeniem, suuuper sprawa, Mega Totalny Wypas :-))) było wspaniale, Ci którzy nie mogli być z przyczyn niezależnych mają co żałować. Szczególne Podziękowania dla Organizatorki oraz dla Ekipy pilnującej Peletonu, Organizacja Wzorowa :-))) Opawa świetna, warto było, wspaniałe przeżycie ;-)
trasa piękna, nie przepuszczałem że nocne kręcenie może być takie fajne.
(Wrażenia Przechodniów - Bezcenne)
Mxer, 18 lipca 2009, 10:16
podlanczam sie do podziekowan orgow za wlozony trud. rowerom za brak awarii i uczestnikom za atmosfere.
wwp, 18 lipca 2009, 10:27
zjawiskowy rajd :) najcenniejsze na koniec słowa sąsiada mijanego na schodach o poranku - że panu się tak chce ! i mogę obiecać, że jeszcze długo będzie się chciało ! Dziękuję Wam za to " chcenie " bo to dzięki Wam :)
Agi, 18 lipca 2009, 11:24
Właśnie dojechałam do domu. Dołączam się do podziękowań :). Było super :)
pekari, 18 lipca 2009, 11:26
Oby więcej takich nocnych rajdów! :))))
Michał, 18 lipca 2009, 11:30
Co tu będę słodycz wylewał D... było zaje... Podziękowania dla Marty za zorganizowanie tak klimatycznej wycieczki. Wam wszystkim z osobna i razem za miłe towarzystwo. Niestety z uwagi na tak liczną brać rowerową raczej nie było szans zapoznać się z każdym z osobna.

PS. Przepraszam Wszystkich za kilka niecenzuralnych słów w trakcie akcji ratowniczej pasażerów BMW. Już taki jestem, że brak poszanowania najcenniejszego daru jakim jest życie, wzbudza we mnie takie a nie inne emocje.
Marzena, 18 lipca 2009, 11:39
Chwilę temu dotarłam, przez ten ukrop to nawet pusty termosik już ciążył...
Dzięki Marta za organizację wycieczki, było super!
Jacq, 18 lipca 2009, 11:49
ja dotarłem 45 minut temu, na ostatnim podskoku pod krawężnik złapałem kapcia i z godnością doprowadziłem rower do domu, bo już się nie opłacało zmieniać, a poza tym sił zostało niewiele :)
rajd był 1sza klasa ! końcówka rzekłbym prawie mega lajtowa. Stuknęło 122km ze średnią 17.5
pomimo zacnego poczatku ;) Czekam na następny wypadzik nocny :)
adampiotrowski, 18 lipca 2009, 11:55
Świetna organizacja, fajna trasa, wschodzące słońce nawet było widać, no super.
Dzięki!
Flash, 18 lipca 2009, 12:00
Dziękuję za wspaniały rajd...na moim budziku wybiło 220 km :)
Fotki dodane... zdrowie organiozatorów :)
Super Mario, 18 lipca 2009, 12:29
Dziękuje ORGanizatorce, która mimo "Widocznych problemów" dała radę i Wam wszystkim , zwłaszcza koledze, który poratował mnie śrubką, starczyła prawie pod dom, ale już kupiłem nowy zatrzask. DZIĘKI!!!
Krystian, 18 lipca 2009, 13:45
Michał nie przepraszaj . Niech się cieszą że skończyło się dla nich tylko na słowach ,to pewnie tylko dlatego że nikomu od nas nic się nie stało . Ehh ,okazuje się że przez debili życie można stracić nawet na gruntowej drodze,w sobotę rano i to jadąc po ścieżce. Ogólnie rajd fajny szkoda że tak mało osób skorzystało z kąpieli bo woda była super . Do następnego
Patriarcha, 18 lipca 2009, 14:05
MB Rowerowa czuwała nad nami i powierzyła organizację Marcie :) Dzięki !!!
seba24, 18 lipca 2009, 14:27
Super rajdzik, podziękowania dla szefowej za organizacje ;) Nocne rajdy to jest to !!
Łukasz-ewski, 18 lipca 2009, 15:38
Kierowniczko... było wyśmienicie ;)
Sabka, 18 lipca 2009, 15:55
Bardzo dziękuje: Marcie za organizacje, Elwirze za pyszne kanapki, Wickermanowi za kawke, jeszcze raz Elwirze za chusteczki, Piterowi za chusteczki, Marzenie za kubeczek do kawy, ponowinie Elwirze za żelki, Anecie i Krystianowi za towarzystwo kąpielowe, Adasiowi i Markowi za nadzorowanie nas podczas kąpieli, Adasiowi za czekolade z orzechami, Jackowi też za czekolade, Obcemu za transport mokrych ciuchów. Całej reszcie za mile spedzony czas. Pozdrowionka. Jeśli kogoś pominelam to i tak dzieki :P Wyglada na to, ze latem mozemy jezdzic tylko nocą, bo dzien jaki jest każdy widzi :)
psuja, 19 lipca 2009, 13:00
"Każdy wschód słońca Ciebie zapowiada,
nie pozwól nam przespać poranka..." :)

Martuś, nie ma co - wycieczka udała Ci się wyśmienicie :))))) Nie ma to jak dobra organizacja :)
Nawet wschód słońca zadziałał jak trzeba ;) i RwM Komando spisali się na medal :)

Dzięki wszystkim za fantastyczny wypad i bardzo uśmiechniętą atmosferę ;) Do następnego!
PaulinaŁ, 19 lipca 2009, 15:03
Dziękuję wszystkim za świetną nocną wycieczkę, jestem pod wrażeniem, był to mój pierwszy taki wypad, ale na pewno nie ostatni!:) Mam tylko nadzieję, że następnym razem uda mi sie również z Wami wrócić;)
sobotni, 19 lipca 2009, 15:03
Marto , Satan chyba jeszcze na żadnym innym rajdzie tak bardzo się nie napracował jak tutaj !!!
Dosłownie zmiażdżyłaś konkurencję
Stefan, 19 lipca 2009, 15:05
... to prawda , gdy ja wykonywałem tradycyjny obowiązkowy upadek łysą oponką na szuterku z górki na pazurki , aż zgubiłem z wrażenia bezcennego PETa po Coca Coli
mit, 20 lipca 2009, 9:22
Wreszcie i ja jestem w stanie dodać swoje trzy grosze do podziękowań. Dziękuję zatem wszystkim za wytrzymanie jazdy w tak ostrym tempie, jakie narzuciliśmy ze Zdzisławem, ktoś to musi napisać - byliście dzielni! :-)
Marto, kiedy następny nocny wypadzik?
Tumił, 20 lipca 2009, 10:41
Ja także pięknie dziękować Pomysłodawczyni i RWM Komando za czuwanie nad duszyczkami. Pieknie było ... i smakowicie - jabłka w cieście pierwsza klasa:-). Zatem do zobaczyska
t.o.p.o.l., 20 lipca 2009, 15:59
Musze częściej przechodzić na ciemną stronę mocy/nocy !
Aneta, 20 lipca 2009, 18:23
Wielkie dzięki za niesamowitą atmosferę w ciepłą, lipcową noc,a szczególnie Wszystkim za wyśmienite towarzystwo rowerowo-kąpielowo-pieśniarskie. Sorrki, iż nie podziękuję Wszystkim z imienia, wybaczcie, jedynie wspomnę Michała, który w mym kryzysowym momencie, walki ze snem między 2 a 3 godziną śpiewał harcerskie pioseneczki :-)
Flash, 20 grudnia 2009, 17:52
Zapomniałbym o tym :P
http://www.youtube.com/watch?v=RL73WjXjrsE
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 16:32:56

W tej chwili online

  • + Gość (19)