na rowerze


Ostatnie komentarze

Relacje » [było] Po Pojezierzu Drawskim, 6 czerwca 2009


« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika Wheeler_man


Kris, 7 czerwca 2009, 3:16
zazdroszczę nieba:)
Krystian, 7 czerwca 2009, 10:47
Fajna traska .Byłem w tych miejscach w listopadzie . Czy prace wyburzeniowe w Kłominie nadal trwają ? Wejścia do podziemnych bunkrów w Brzeżnicy -Kolonii nadal są otwarte ? Zaliczyliście może po drodze jakieś byłe wojskowe lotnisko ? Ja planuję teraz taki wypad po opuszczonych lotniskach których w tamtych okolicach sporo.
Wheeler_man, 13 czerwca 2009, 14:42
W Kłominie widziałem tylko wyburzany jeden niewielki budynek. Nie wiem czy przypadkiem nie jest to element większych prac rozbiurkowych. Choć szczerze mówiąc teren wygląda na zupełnie opuszczony przez Boga i ludzi.
Szukałem na tamtym terenie budynku kina z pewnym propagandowym malowidłem, niestety nie znalazłem - być może obiekt już zrównany z ziemią :-(
W Brzeźnicy Koloni widziałem tak jak na załączonych zdjęciach wielki bunkier - silos natomiast nie udało mi się dotrzeć do sąsiadujących bunkrów (być może źle szukałem). Z tego co wiem przynajmniej jeden z nich jest nadal otwarty. Trzeba mieć tylko jakąś latarkę lub czołówkę by cokolwiek zobaczyć.
Nie nastawialiśmy się na lotniska stąd i nawet nie mieliśmy map by szukać takich obiektów. Może następnym razem bo tamtejsze tereny są tego warte by tam wrócić.
Krystian, 14 czerwca 2009, 21:27
Dzięki .Ja jeszcze na fragmenty kina z tym malowidłem się załapałem wprawdzie było już bez dachu(zburzyli go złomiarze uprzednio podpalając) .Więc może całkiem wyburzyli . W Kolonii sąsiadujące bunkry są dalej w lesie ale jeden dość blisko silosów chyba ze teraz wejscia moze calkiem zasypali lub zalali betonem .W pomieszczeniach w środku klimat jest super tam przechowywano rakiety zanim załadowano je na samochody które wjeżdżały do silosów . Mocne oświetlenie to podstawa aby się nie zabić lub ostro połamać ,no i niema tam co wchodzić samemu.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3376
Tematy/posty: 5226 / 33239
Relacje/zdjęcia: 3157 / 199515

Godzina: 06:32:53

W tej chwili online

  • + Gość (39)