na rowerze

Najbliższe wycieczkiNajbliższe zawody
Ostatnie komentarze

Relacje » Drewniana perła Kociewia, 21 września 2014Pogoda mimo zapowiedzi deszczu oszczędziła nas na wycieczce. Było ciepło i przyjemnie. Udało się wrócić przed deszczem ze sporym zapasem czasu.
Kościół św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusz to drewniana perła Kociewia, która jest dziełem najprawdopodobniej joannitów, którzy w Skarszewach mieli swoją siedzibę. Był pięciokrotnie przebudowywany w celu dostosowania wyglądu do panujących gustów.

Przebieg trasy: Gdańsk Oliwa- Pruszcz Gdański- Rusocin- Kłodawa- Zła Wieś- Sobowidz- Gołębiewko- Skarszewy- Szczodrowo- Drzewina- Mierzeszyn- Zaskoczyn- Świńcz- Rusocin- Pruszcz Gdański.

Dziękuję Marcie za uczestnictwo w wycieczce (mimo kontuzji), średnie tempo 17km/h.Dodane 21 września 2014, 20:13 przez max_c74

« poprzednie | pokaz ≡ | następne »Fotorelacja uczestnika max_c74


waldemin, 21 września 2014, 19:16
Ładne fotki. Dzięki za inspirację - uwzględnimy Szczodrowo w naszych tj.kartuskich planach na jesień lub wiosnę przyszłego roku. Czy w całym Trójmieście nie znalazł się nikt, kto mógł i chciał tam dzisiaj wyruszyć? Nam udało się zebrać 10 osób na krótszą wyprawę w rejonie Kartuz.
max_c74, 21 września 2014, 20:36
Ładne miejsca, (fotki nie oddają tego co widzą oczy nawet nie pachną) wycieczki kameralne to moja specjalność.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę

Najbliższe wycieczkiNajbliższe zawody
Ostatnie komentarze


Statystyki

W tej chwili online

  • + Gość (1)