na rowerze


Ostatnie komentarze

Forum » Wycieczki » [automat] Pomorskie jest piękne - Po KaszubachPhantom
**O mnie**
Jest z nami od
12 grudnia 2006

GG# 9581204
Dodano: 25 czerwca 2020, 9:42
Pomorskie jest piękne - Po Kaszubach

Miejsce spotkania: PKM Gdańsk - Rębiechowo

Data spotkania: 27.06.2020

Godzina spotkania: 17:00

„Pomorskie jest piękne” to cykl bezpłatnych krajoznawczych, rowerowych wycieczek mojego autorstwa, których celem jest przybliżenie piękna i zróżnicowania województwa pomorskiego. Trasy oparte są o proste zasady. Ich długość oscyluje w okolicach pięćdziesięciu kilometrów. Poprowadzone są w miarę jak najlepszymi drogami z punktu widzenia rowerzysty. Przy okazji prowadzą przez najciekawsze atrakcje w regionie.

W sobotę 27 czerwca, późnym popołudniem zapraszam wszystkich na rowerową wycieczkę, w najbliższych okolicach Trójmiasta. Nasze rowery skierujemy na Żuławy, by zatoczyć pięćdziesięcio kilometrową pętlę.

Zbieramy się przed wejściem na stację PKM Gdańsk Rębiechowo o godzinie 17:00.

Trasa wycieczki prowadzi nas przez malownicze Kaszuby. Najpierw. W ten sposób dotrzemy nad Jezioro Białe nieopodal Kartuz. Drogę powrotną urozmaici nam Dolina Słupinki z jej monumentalnym mostem kolejowym.

Trasa ma długość około 50 kilometrów. W znacznej części wiedzie drogami asfaltowymi oraz bardzo dobrymi szutrami.

Harmonogram:Wyjazd na trasę punktualnie o godzinie 17:00 ze stacji PKM Gdańsk Rębiechowo. Wycieczka skorelowana jest z pociągiem PKM jadącym ze stacji Gdańsk Wrzeszcz. Można również załapać się na transport samochodem organizatora.Wycieczkę w formie pętli kończymy około godziny 21 w miejscu startu. Wszystko zależy od tempa przemieszczania się grupy.
Jeśli chcesz wziąć udział w wycieczce zgłoś się za pomocą SMSa (preferowany) do organizatora pod numer 514 976 342 podając w nim swoje imię nazwisko.

Uczestnicy biorąc udział w wycieczce, automatycznie przez to, wyrażają zgodę na publikację zdjęć oraz innych materiałów na których utrwalono ich wizerunek.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać sprawny rower wraz w wyposażeniem (oświetlenie), oraz niezbędne części zapasowe oraz dętki. Istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu po zmierzchu.

Każdy uczestnik odpowiada indywidualnie za zdarzenia losowe jakie mogą zaistnieć w trakcie wycieczki.

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Niepełnoletni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Długość trasy: 55 km
Planowany powrót: PKMGdańsk Rębiechowo
Polski Koczownik.........

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3399
Tematy/posty: 5254 / 33297
Relacje/zdjęcia: 3175 / 199653

Godzina: 13:10:06

W tej chwili online

  • + Gość (22)