na rowerze


Ostatnie komentarze

Forum » Wycieczki » [automat] Pomorskie jest piękne Przez Kępę PuckąPhantom
**O mnie**
Jest z nami od
12 grudnia 2006

GG# 9581204
Dodano: 3 czerwca 2020, 20:10
Pomorskie jest piękne Przez Kępę Pucką

Miejsce spotkania: Rumia PKP

Godzina spotkania: 17:00

„Pomorskie jest piękne” to cykl bezpłatnych krajoznawczych, rowerowych wycieczek mojego autorstwa, których celem jest przybliżenie piękna i zróżnicowania województwa pomorskiego. Trasy oparte są o proste zasady. Ich długość oscyluje w okolicach pięćdziesięciu kilometrów. Poprowadzone są w miarę jak najlepszymi drogami z punktu widzenia rowerzysty. Przy okazji prowadzą przez najciekawsze atrakcje w rejonie.

W sobotę 6 czerwca, późnym popołudniem zapraszam wszystkich na rowerową wycieczkę, w najbliższych okolicach Trójmiasta. Nasze rowery skierujemy do Pucka, by zatoczyć pięćdziesięcio kilometrową pętlę.

Zbieramy się przy wyjściu z dworca PKP w Rumii o godzinie 17:00

Trasa wycieczki poprowadzi nas przez Dolinę Redy oraz Kepę Pucką. Tereny raczej doskonale znane.. Przejedziemy wzdłuż malowniczego rezerwatu Beka by wycieczkę kontynuować trasą EuroVelo 10 do Pucka. W Pucku krótki odpoczynek po którym obierzemy kierunek powrotny. Po drodze odnajdziemy Kamienny Stół w Celbówku.

Trasa ma długość około 50 kilometrów. Wiedzie drogami gruntowymi, lub szosami o mniejszym natężeniu ruchu. Zdarzą się też drogi rowerowe, np EuroVelo


Harmonogram:Wyjazd na trasę punktualnie o godzinie 17:00 spod dworca PKP w RumiiWycieczkę w formie pętli kończymy około godziny 21 w miescu startu. Wszystko zależy od tempa przemieszczania się grupy.
Jeśli chcesz wziąć udział w wycieczce zgłoś się za pomocą SMSa (preferowany) do organizatora pod numer 514 976 342 podając w nim swoje imię nazwisko.

Uczestnicy biorąc udział w wycieczce, automatycznie przez to, wyrażają zgodę na publikację zdjęć oraz innych materiałów na których utrwalono ich wizerunek.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać sprawny rower wraz w wyposażeniem (oświetlenie), oraz niezbędne części zapasowe oraz dętki. Istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu po zmierzchu.

Każdy uczestnik odpowiada indywidualnie za zdarzenia losowe jakie mogą zaistnieć w trakcie wycieczki.

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Niepełnoletni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Długość trasy: 50 km
Planowany powrót: Rumia
Polski Koczownik.........

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3399
Tematy/posty: 5254 / 33297
Relacje/zdjęcia: 3175 / 199653

Godzina: 12:20:03

W tej chwili online

  • + Gość (21)