na rowerze


Ostatnie komentarze

Forum » Wycieczki » [automat] Pomorskie jest piękne Nad MotławąPhantom
**O mnie**
Jest z nami od
12 grudnia 2006

GG# 9581204
Dodano: 29 maja 2020, 11:20
Pomorskie jest piękne Nad Motławą

Miejsce spotkania: Gdańsk Brama Żuławska

Godzina spotkania: 17:00

„Pomorskie jest piękne” to cykl bezpłatnych krajoznawczych, rowerowych wycieczek mojego autorstwa, których celem jest przybliżenie piękna i zróżnicowania województwa pomorskiego. Trasy oparte są o proste zasady. Ich długość oscyluje w okolicach pięćdziesięciu kilometrów. Poprowadzone są w miarę jak najlepszymi drogami z punktu widzenia rowerzysty. Przy okazji prowadzą przez najciekawsze atrakcje w rejonie.

W sobotę 30 maja, późnym popołudniem zapraszam wszystkich na rowerową wycieczkę, w najbliższych okolicach Trójmiasta. Nasze rowery skierujemy nad Motławę, by zatoczyć pięćdziesięcio kilometrową pętlę.

Zbieramy się przy Bramie Żuławskiej w Gdańsku o godzinie 17:00

Trasa wycieczki poprowadzi nas w tereny raczej doskonale znane. Najbliższe Gdańskowi, Żuławy Gdańskie rozłożone nad Motławą. Przejedziemy nad Opływem Motławy, dalej wzdłuż rzeki dotrzemy do Wiśliny, a nawet Lędowa gdzie zawrócimy w kierunku Gdańska. Chociaż nie do końca. Pojedziemy jeszcze nad Martwą Wisłę by z Rudnik podziwiać krajobraz Górek i Wisłę Śmiałą.

Trasa ma długość niecałe 50 kilometrów. Wiedzie drogami gruntowymi, lub szosami o mniejszym natężeniu ruchu. Zdarzą się też drogi rowerowe..


Harmonogram:Wyjazd na trasę punktualnie o godzinie 17:00 spod Bramy Żuławskiej w Gdańsku. (Nie pomylić z Bramą Nizinną)Wycieczkę kończymy około godziny 21. Wszystko zależy od tempa przemieszczania się grupy.
Jeśli chcesz wziąć udział w wycieczce zgłoś się za pomocą SMSa (preferowany) do organizatora pod numer 514 976 342 podając w nim swoje imię nazwisko.

Uczestnicy biorąc udział w wycieczce, automatycznie przez to, wyrażają zgodę na publikację zdjęć oraz innych materiałów na których utrwalono ich wizerunek.

Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać sprawny rower wraz w wyposażeniem (oświetlenie), oraz niezbędne części zapasowe oraz dętki.

Każdy uczestnik odpowiada indywidualnie za zdarzenia losowe jakie mogą zaistnieć w trakcie wycieczki.

Uczestnik musi mieć ukończone 18 lat. Niepełnoletni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Długość trasy: 50 km
Planowany powrót: Gdańsk
Polski Koczownik.........

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

Użytkownicy: 1097
Wycieczki: 3399
Tematy/posty: 5254 / 33297
Relacje/zdjęcia: 3175 / 199653

Godzina: 13:05:02

W tej chwili online

  • + Gość (17)