na rowerze

Najbliższe wycieczki
Ostatnie komentarze

Artykuły » BicycleTutor.com, czyli jak się naprawia rower

W czas wakacyjnego błądzenia po internecie zdarzyło mi się, że szukałem ilustracji 'rowerowego problemu'. W zasadzie przez czysty przypadek trafiłem na stronę BicycleTutor.com http://bicycletutor.com/ i... pokochałem ją od pierwszego wejrzenia. Na stronie znajdują się filmiki, w dobrej rozdzielczości, pokazujące praktyczny sposób rozwiązania wielu nawet zaawansowanych problemów technicznych związanych z eksploatacją roweru.

Oprócz filmiku znajdziemy także zapis narracji, co bardzo ułatwia analizę filmiku. Przy okazji można także podciągnąć swój angielski o techniczne zwroty związane z rowerową techniką. I tu wspomniałem podaj jedyną wadę strony. Jest ona po angielsku, co wszakże nie powinno zniechęcić nawet tych z nas, którzy niezbyt biegle władają tym językiem. Obraz jest przecież jężykiem uniwersalnym.

Można się nie zgadzać z niektórymi rozwiązaniami problemów, na pewno pewne opisy można udoskonalić. Niemniej trzeba oddać szacunek ogromnej pracy, jaką autor włożył w przygotowanie strony. Ja w każdym razie chylę czoła bardzo, bardzo nisko.

Post scriptum
Artykuł pierwotnie ukazał się na mojej stronie. Dzięki uprzejmości twórców portalu RwM mogę się nim z Tobą podzielić. Jeżeli chcesz poznać inne poglądy autora, niekoniecznie związane z rowerami, zajrzyj na jego stronę:http://mslonik.pl.

Dodane 2008.08.23 przez mslonik

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Na piechotę


Ostatnie komentarze


Statystyki

W tej chwili online

  • + Gość (15)